گروه آموزشی روبولار

logo-samandehi

آماده همکاری با مدارس و آموزشگاه ها

شاید در آینده با زنگ رباتیک و الکترونیک، میهمان مدارس شما باشیم

نزدیک ترین آموزشگاه به محل سکونت خود را انتخاب کنید

آموزشگاه های طرف همکاری آدرس
کانون شهدا شهر جدید - جنب هتل کوثر(کانون برادران)
فرهنگ سرای آفتاب تابان گراش - جنب شهرداری
کیمته دانش پژوهان خور خور - جنب کتابخانه ادیبان
دهیاری روستای بائن روستای بائن
دهیاری روستای براک روستای براک
موسسه مطالعه خلاقیت کودک و نوجوان اوز - پشت بیمارستان امیدوار - خیابان نامور - کوچه15
دبستان غیر انتفاعی احسان خور خور - میدان امام شافعی

عضویت ورود

با گسترش آموزشهای رباتیک و الکترونیک در کشور شاهد آنیم که فرزندانمان ربات ها را به عنوان رفیق صمیمی برای خود در نظر گرفته اند و وقت های آزاد خود را با آنها می گذرانند. با توجه به گسترش علوم رباتیک ، الکترونیک و برنامه نویسی کامپیوتری ، گروه آموزشی روبولار قصد دارد دوره های آموزشی این علوم نوین را از سنین پایه با اهداف زیر برگزار کند.

 • رباتیک

  ابتدا لازم است بدانید ربات ها از گذشته های دور در زندگی ما انسان ها بوده است اما اسم امروزی ربات بر آن اطلاق نمی گردید. ربات در واقع به هر وسیله ای می گویند که بتواند کاری را برای ما انسان ها به صورت هوشمند به اجرا رساند.

  آموزش رباتیک
 • الكترونيك

  امروزه اكثر دستگاه هايي كه در طول شبانه روز با آنها سرو كار داريم ، از علم الكترونيك بهره گرفته اند و با توجه به اينكه اين علم يكي از علوم روز دنياست،نياز است تا دانش آموزان در كنار دروس خود با اين علم نيز آشنا شوند.

  آموزش الكترونيك
 • برنامه نویسی

  با توجه به روند پیشرفت علم نیاز است با کامپیوتر رابطه نزدیک تری داشته باشیم . برای رسیدن به این هدف ، در قدم اول نیاز است تا زبان کامپیوتر را فرا بگیریم تا بتوانیم با آن صحبت کنیم. کامپیوتر یک نوع ماشین است.

  آموزش برنامه نویسی
 • آردوینو

  آردوینو (ARDUINO) یک سخت افزار قابل برنامه نویسی و توسعه پذیر است که شما می توانید با فراگیری آن پا در عرصه ی ساخت و پیاده سازی ایده های الکترونیکی خود نمایید.

  آموزش آردوینو

فروشگاه روبولار


لوازم و تجهیزات الکتورنیکی خودتان را از فروشگاه آنلاین روبولار تهیه کنید، با صرف کمترین هزینه وزمان به لوازم مورنیاز خودتان دسترسی پیدا کنید.

ویترین فروشگاه